ВІДГУКИ
 • Ірина та Павло
  20.05.2014 - Відповіcти

  Класний гурт – запрошуйте їх на свої свята. Нам не хотілося, щоб весілля закінчувалося, хоч воно і так тривало до ранку. Хотілося ще і ще танцювати під таку класну музику.
  Ви – супер! Дякуємо Вам!

 • Оля і Роман
  25.07.2014 - Відповіcти

  Ви класні, драйвові і професійні. Дуже приємно, що саме Ваш колектив розділив з нами день нашого весілля. Музика – класна, скрипка – супер, репертуар – чого душа забажає. Також окреме дякую, за проведення нашого весілля. Усім було весело і цікаво. Особливо запам’яталася «передача сімейного вогню» – дуже зворушливо. Дякуємо, що були з нами. Успіхів Вам!

 • Олена і Василь
  10.09.2014 - Відповіcти

  Величезне дякую за Ваш виступ на нашому весіллі 31 серпня 2014 року від нас та наших гостей!!! Все було гарно, весело, дуже душевно і професійно! Класна музика а ще й в такому гарному світловому оформленні залишили у нас дійсно незабутні враження. Радимо усім Art Go Studio! Ви точно будете задоволені музикою на своєму весіллі, якщо оберете саме цей колектив. Дякуємо!!!

 • Аня та Олександр
  25.09.2014 - Відповіcти

  Дякуємо Вашому творчому колективу за створення чудової атмосфери на нашому святі. Ми та наші гості були захоплені Вашим талановитим та професійним виконанням. Музика була на високому рівні, як і ваше проведення весілля. Конкурси сучасні, цікаві,та дуже веселі. Щиро дякуємо Вам!

 • Марія
  05.10.2014 - Відповіcти

  Дякую за чудовий виступ на моєму ювілеї. Давно не чула такого професійного і якісного виконання. Мої гості були захоплені Вами і вашою чудовою грою та співом. Скрипка – це дійсно щось особливе, дуже душевно. Натанцювалися і повеселилися досхочу. Репертуар – величезний, вигляд суперовий. Навіть не думала, що все пройде так гарно і весело. Я вже знаю, хто буде грати на весіллі у моєї донечки. Ви – супер ! Молодці! Дякую!!! До нових зустрічей!

 • Любимор і Аня
  10.10.2014 - Відповіcти

  Ці чудові музиканти грали у нас на весіллі. Всі були захоплені таким гарним виконанням. Професійно, стильно, модно і класно. Дякуємо за гарний настрій!

 • Андрій та Уляна
  20.10.2014 - Відповіcти

  Щиро дякуємо за вашу гарну музику, сповнену бурхливих емоцій. Світло та звук – супер, репертуар – на будь який смак, виглядаєте класично і стильно. Нам молодятам і всім нашим гостям Ви дуже сподобались. Наречені , хто ще шукає музику на своє весілля, замовляйте цей музичний гурт і будете задоволені своїм вибором. Дякуємо Вам за свято!!!

 • Юля Яворська (Мартинюк)
  02.12.2014 - Відповіcти

  Привіт, Оксанка. Слухаю Вас і на душі приємно. Ви молодці. Виглядаєте супер – стильно, гармонійно, зі смаком, по-європейськи. Щиро бажаю Вам успіхів!

 • Олексій і Катя
  01.09.2015 - Відповіcти

  Хочемо виразити Вам велику подяку за неймовірне проведення весілля!!! Все було чудово! Ви найкращі! Дякуємо за подаровані емоції і настрій!
  Натхнення і творчих Вам успіхів!
  Олексій і Катя
  29.08.2015

 • Тарас і Олександра
  07.08.2017 - Відповіcти

  Хочемо подякувати музичному колективу Art Go Studio за прекрасну весільну атмосферу на нашому весіллі. Святкували весілля 15.07.17 в ресторані ” Галицька корона” Львів, музика на високому рівні. Творчих успіхів Вам, і всього найкращого!!! З повагою молодята Тарас і Олександра

 • Молодята 28 липня 2017
  08.09.2017 - Відповіcти

  Привіт Art Go Studio, велика подяка від нас молодят і звичайно від наших батьків за якісний, професійний, музичний підхід оформлення нашого свята. Святкували весілля в Києві в ресторані “Фортеця” Ви класні, сучасні і дуже драйвові, так тримати!!! Успіхів Вам і всього найкращого. P.S. Рекомендуємо всім!!!)))

 • Art Go Studio
  08.09.2017 - Відповіcти

  Дякуємо Вам за щирі слова, надзвичайно приємно читати такі рядки. Приємно дарувати гарні емоціі молодятам і їхнім гостям а взамін отримувати заряд енергії, позитиву і натхнення для нових звершень! З повагою команда, Art Go Studio)))))

 • Олексій і Таня
  12.09.2017 - Відповіcти

  Хотіли виразити велику подяку колективу Art Go Studio за класну атмосферу на нашому весіллі. Все було чудова, дякуємо Вам, і успіхів Вам!!!

  Олексій і Таня 12.08.17

 • Art Go Studio
  12.09.2017 - Відповіcти

  Дякуємо Вам, дуже приємно.

 • Богдан і Христина
  02.11.2017 - Відповіcти

  Святкували своє весілля в ресторані “Клен” поблизу Львова разом з чудовим музичним гуртом Art Go Studio. Все пройшло чудово, весело і на одному подиху. Дякуємо Вам за чудову атмосферу на нашому весіллі.

Залишити відгук